Centrum Wywiadu Gospodarczego
43-300 Bielsko-Biała
ul. Tadeusza Romanowicza 27

Wywiad, detektyw, tajemniczy klient.

Centrum Wywiadu Gospodarczego z siedzibą w Bielsku Białej oferuje  Państwu usługi w zakresie wywiadu w stosunku do wskazanych przez Państwa podmiotów. Pracujemy na zlecenie osób fizycznych, firm, podmiotów gospodarczych czy prawnych .

Koszt usługi jest negocjowany indywidualnie, w zależności od czasu realizacji zlecenia oraz rodzaju i ilości informacji, jakie potrzebują Państwo uzyskać.
 
Najczęciej realizowane przez nas formy wywiadu, związane są z kontrolą stanu faktycznego kontrahentów oraz ich:
 
- ustalenie numeru PESEL.
- Ustalenie samochodów w CEKiP Centralnej Ewidencji Kierowców i Pojazdów.
- ustalenie majątku przez ujawnienie zapisów w księgach wieczytych.
- stanem majątkowym,  
- wiarygodnością płatniczą,  
- prawami własności do nieruchomości,
- ustaleniem spadkobierców po zmarłych osobach,
- płynnością finansową,                                                           
- opinią w środowisku,
- rzetelnością w kontaktach handlowych w kraju i zagranicą,
- majątkiem do zabezpieczenia w postępowaniu nakazowym,
- Obciążeniami do postępowania karnego
- Usługa detektywistyczna - sprawdzenie wierności partnera .
 
Klient decyduje jakie informację chce uzyskać.
Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje współpracy.
 
Ustalenie numeru PESEL koszt 400 zł + VAT
Ustalenie samochodów w CEKiP Centralnej Ewidencji Kierowców i Pojazdów koszt 400 zł + VAT
Ustalenie majątku wskazanej osoby przez zbadanie zapisów w księgach wieczystych - wykazujemy nieruchomości na terenie całego kraju  .Ustalamy stan ksiąg na dzień dzisiejszy bardzo atrakcyjna niska cena - to 150 zł. netto od badanej osoby bez względu na ilość ujawnionych ksiąg badanej osoby . Ucieczka z nieruchomościami dłużnika - zbycie, darowizna, sprzedaż ustalenia do roszczeń pauliańskich, skarga pauliańska ustalamy wykonane czynności w księgach od 2011 roku i wcześniej jesli są takie zapisy. Cena 250 zł. netto Termin realizacji do 3 dni roboczych.  Usługa expres to dopłata 50% ceny netto .
Przy większej ilości zleceń na sprawdzenia ksiąg cena negocjowana.
 
Warunki współpracy. Bezpłatna wycena usługi wywiadu zostanie określona po wypełnieniu i przesłaniu formularza zgłoszenia wywiadu gospodarczego do CWG (wypełnienie i przesłanie do CWG "Formularza Zgłoszenia Wywiadu Gospodarczego" jest bezpłatne, nie obliguje nas do zawarcia umowy na wykonanie wywiadu )  z  określonymi szczegółowymi oczekiwaniami Klienta wobec wywiadu. Następnie CWG prześle Umowę Zlecenia Wywiadu Gospodarczego do zlecającego, po podpisaniu Umowy Zlecenia Wywiadu Gospodarczego i zaksięgowaniu 50% uzgodnionej kwoty brutto na koncie bankowym przed wykonaniem usługi podjęte zostaną czynności wywiadowcze. Pozostała należność płatna po wykonaniu zlecenia. Wystawiamy faktury VAT.
  
TAJEMNICZY KLIENT / AUDYTOR śledczy czy operacyjny to kompleksowe badania marketingowe jakości obsługi klienta przez personel. Tajemniczy Klient to badania standardów obsługi, badania kanałów komunikacji, mystery shopper konkurencji, badania lojalności oraz badanie satysfakcji klientów B2C i B2B. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w pracy operacyjnej, bazą audytorów (mystery shopper), także w małych miejscowościach w całej Polsce. Wartością dodaną naszej firmy jest prowadzony dziań wywiadowni gospodarczej i detektywistyki. Bazując na stałych umowach zleceniach z około 70 - cioma naszymi agentami w kraju (rekrutowani przez nas agenci to byli pracownicy MSWiA służb operacyjnych i ich rodziny ) na Państwa zlecenie wykonujemy usługę : Tajemniczy Klient usługa ta ma wiele nazw: Mystery Shopper (shooping), Service Check - kontrola usługi, Klient Testowy, Tajny Klient, Sekretny Gość, Tajemniczy Pacjent, Obserwator, Audytor, Uparty Klient, Trudny Klient, Złoty Klient - nasz doświadczony pracownik stwierdza fakty i opisuje zdarzenia zastane na miejscu obserwacji, co jest efektem pracy Państwa personelu i co się dzieje w Państwa punktach handlowych czy  usługowych.
Praca nasza polega na przeprowadzeniu ukrytej obserwacji sposobu obsługi w różnych placówkach np. sklepach, punktach sprzedaży, salonach itp. nasz agent poprzez wcielenie się w rolę typowego klienta danej firmy jako Tajemniczy Klient to osoba ze zmysłem obserwatora i łatwością formułowania wniosków, która przeprowadza wizyty w punktach obsługi ludności celem zbadania jakości obsługi klienta zwykle jest to sprawdzenie inwencji sprzedawcy, który powinien jak najdokładniej ocenić potrzeby klienta i zachęcić go do zakupu masy towarowej czy usługi. Po wizycie naszego agenta sporządzamy zlecony nam raport oraz wypełniamy ankiety oceniające personel. Pracujemy na zlecenie sklepów, sieci marketów, labolatoriów, bibliotek, placówek medycznych i oświatowych,punktów usługowych, stacji benzynowych i innych.
 
Detektyw : Koszt pracy naszego detektywa to stawka godzinowa o wartości 80.00 do 170.00 zł netto, jest to wynagrodzenie jednej godziny pracy detektywa ( stawka godzinowa uzależniona jest od zaangażowania logistycznego: ilości sprzętu, środków i ludzi)  .
 
Inni o nas :
 

Gwarantujemy profesjonalizm oraz dyskrecję.

Ranking onet.pl dla Wywiadownie gospodarcze