Centrum Wywiadu Gospodarczego
43-300 Bielsko-Biała
ul. Tadeusza Romanowicza 27

notiOne uniwersalny lokalizator

PHU Beskidek oficjalny partner notiOne

przedstawia w swojej sprzedaży: praktyczny, kieszonkowy, kompaktowy, bez abonamentu !!! niewielki inteligentny lokalizator notiOne play który pozwoli sprawdzić w bezpłatnie pobranej aplikacji, gdzie jest to do czego został przymocowany. Lokalizator notiOne wysyła ciągły sygnał nadawczy. Odnajdzie Twoją zgubę zarówno w pobliżu, jak i ze znacznie większych odległości. Przy pomocy notiOne zlokalizujesz również swój telefon, nawet gdy głos jego będzie wyciszony. Wbudowany niewielki magnes pozwala na przytwierdzenie lokalizatora do części metalowych, na Twoje polecenie lokalizator zaświeci pulsującym światełkiem i wyda sygnał dźwiękowy o swoim położeniu. Mapy o Twojej lokalizacji udostępnisz za darmo wybranym przez ciebie osobą.

Jaki jest zasięg lokalizatora? System notiOne współpracuje z popularnymi polskimi aplikacjami. Dzięki temu można zlokalizować np: starszą osobę, kota, psa, klucze, portfel, walizkę, torebkę, rower, samochód, laptop lub dziecko, nie tylko w zasięgu telefonu, ale również na drugim końcu Polski. Informacja o lokalizacji wyświetla się w aplikacji notiOne komputera lub telefonu w postaci adresu i znacznika na mapie a to wszystko bez abonamentu.

notiOne to bezpieczeństwo jest nie wykrywalny przez skanery radiowe, jest odporny na warunki atmosferyczne, a jego wymienna bateria wystarczy do roku użytkowania.

W jaki sposób działa lokalizator notiOne play?

1 LOKALIZATOR NADAJE SYGNAŁ

Breloczek notiOne przymocowany do tego co dla Ciebie ważne, wysyła ciągły sygnał nadawczy.

2 AUTOMATYCZNY ODBIÓR SYGNAŁU

Sygnał odbierany jest automatycznie przez znajdujące się w pobliżu telefony z odpowiednią aplikacją.

3 PRZEKAZANIE INFORMACJI NA TWÓJ TELEFON

Informacja o lokalizacji notiOne przekazywana jest na Twój telefon i wyświetlana na mapie w aplikacji z zachowaną historią z ostatnich 30 dni.  Gwarancja 24 miesiące z dowodem zakupu. koszt przesyłki 15.00 zł.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie :-) zobacz filmy : https://notione.com/faq

                                                                                                                       Cena wcześniej: 119zł

                                                                                                      Obecnie 99 zł  , Koszt wysyłki 1szt. - 15zł,

                      

Wybierz kolor:

               Bezpłatnie aplikacje do pobrania :